Lisatud ostukorvi

Generaatorid

  Aircom OÜ pakub töökindlaid ja parima kvaliteedi ja madalakütusekulu / energiasäästlikke generaatoreid tootjalt Atlas Copco / GESAN (Tootekataloogid all pool) Usaldus tekib aja ja kogemustega, mida meie tootjatel on, sest nad  on tootnud generaatoreid aastast 1986. Teine suur tootja keda maale toome on Zenessis ettevõtte on samuti ülemaailmne ja on tootnud generaatoreid aastast 2006.

   

  Kasutusel on parima kvaliteediga komponendid, et generaatorite laitmatu töö oleks garanteeritud. Põhilised sihtgrupid on: andmekeskused, tervishoid, üldelektrivõrk, tootmised, telekommunikatsioon, ehitus, tööriista rent, põllumajandus ja transport. Pakume generaatoreid võimsustega 3- 3300 KVA.

  Oleme tegelenud tööstusseadmete müügiga juba 23 aastat, selle aja jooksul oleme näinud palju ja teinud valikud, millised tooted on KVALITEETSED, VASTUPIDAVAD, TÖÖKINDLAD ja KASUTAJASÕBRALIKUD

  Peale seadmete müügi oleme tegeleme ka eriprojektidega, mis vajavad professionaalset lähenemist, et seadmed kestaks aastaid lisaks sellele pakume ka hooldusteenust ja samuti ka kõiki vajalikke varuosi.

  TOOTEKATALOOGID:

  Põhilised generaatori tüübid:
  • Väikesed bensiini ja diiselgeneraatorid töökoha toitmiseks Info.
  • Mobiilsed diiselgeneraatorid suuremate objektide ja ürituste ajutiseks toiteks. Info.
  • Valgustornid – Generaatorid millele on valgustus torn külge ehitatud objekti või muu suurema ürituste valgustamiseks. Info.
  • Avarii toite generaatorid – tänapäeva suuremate kaubanduskeskuste ja muude tööstushoonete toitimiseks avarii olukordades kus põhivõrgutoidet ei ole  (haiglad, kommunikatsioon, kaubanduskeskused, jpm.) Info.
  • Pidevtoite generaatorid – vaja seal kus pole elektrivõrgutoidet võtta kui on vaja pidevat igapäevast elektrit seadmete toitmiseks. Info.
  • Erilahendused – teeme ka pakkumisi vastavalt kliendi soovidele ja erilahendustele. Info.

  Küsi pakkumist või lisainfot

  Generaatorid

  Tänan. Teie sõnum on kätte saadud.

  Süsteemis tekkis tõrge. Palun proovi uuesti.