Küsi lisainfot / Pakkumist

Aircom- kvaliteet on meie prioriteet

Aircom on usaldusväärne ettevõte, mis pakub parima kvaliteedi ja hinnaga tööriistu ning seadmeid nii algajale kui ka professionaalile. Koostöös kliendiga leiame alati parima lahenduse, pidades silmas kvaliteeti ja töökindlust. Aircom müüb juhtivate tootjatekompressoreid,elektrilisi tööriistu,vee-ja tolmuimejaid,pesureid,värvipüstoleid,keevitusseadmeid ja –tarvikuid.

Pakume terviklahendusi erinevatele suruõhu- ja kõrgsurvepesu süsteemidele.

Aircom OÜ eesmärk on muuta inimeste igapäevaelu lihtsamaks ja nauditavaks. Tagame teile õiged seadmed, mis muudavad töökeskkonna paremaks, töö tegemise mugavamaks ning ületavad teie ootusi. Aircom OÜ garanteerib lisaks turvalisele ja meeldivale ostuelamusele ka professionaalse ja kiire tooteabi. Aircom OÜ väärtused:

  • Ausus
  • Eesmärgile suunatus
  • Paindlikkus, teistega arvestamine
  • Huumorimeel
  • Kohusetunne ja järjepidevus

Tootevalikus  gaasi- ja õhukompressorid, kolb-, kruvi-, õlivabad-, kõrgsurvekompressorid, keevitusseadmed, puhastustehnika, -kemikaalid ja -seadmed, elektrilised käsitööriistad, toitevoolu generaatorid, naela- ja klambripüstolid, õhukuivatid, soojapuhurid ning –kiirgurid, värvipüstolid, vee- ja tolmuimejad, garaažiseadmed, autoakude testrid, akulaadijad diagnostikaseadmed ja palju muud.

Aitame meelsasti ka terviklahendust nõudvate Erilahenduste ja projektide juures.