Lisatud ostukorvi

Survepesur AR 1445 bensiinimootor

  Kood: 26407

  Toode on tellimisel, täpsustage saabumisaeg

  ANNOVI REVERBERI Grupp on 60-aastase ajaloo jooksul alati olnud kuulus oma ettevõtliku ärikäsitluse ja tehnilise oskusteave poolest ning on tänu sellele võitnud rahvusvahelise tunnustuse turustades oma tooteid Itaalias, Portugalis ning kogu maailmas.

  ♥ Puhtusele orienteeritud bränd ♥

  AR Blue Clean tooted on oma klassi parima võimsusega, kasutusmugavusega ja tehniliste omadustega, sest Annovi Reverberi panustab uute lahenduste leidmisele. Annovi Reverberi PRO-sarja kasutajasõbralikud tooted sobivad ideaalselt nõudlike vajaduste rahuldamiseks näiteks autokerede remonditöödades, autopesulates, põllumajanduses ja ehitusel.

  Mõeldud tööks nõudlikes tingimustes ning valikus on kõige võimsamad mootorid koos AR-kolbpumpadega. Ideaalne lahendus, kui toiteallikat pole saadaval: varustatud bensiinimootoriga, mis suudab tagada pideva töö. Tugev metallraam tagab mehaaniliste osade suurepärase kaitse ja  samal ajal masina täiusliku tasakaalu ning hea vibratsiooni neeldumise.

  • PUMP: ARV RMV kolme vahelduva kolviga mahupumbad puhastusseadmetes  kasutamiseks. Survevalualumiiniumist pumba korpus, pressitud messingist pumba pea. Karastatud  terasest kolvid, mida käitab väntvõllisüsteem. Tihendite termiline kaitse.
  • MOOTOR RATO EHR210: Kvaliteetne mootor tagasilöögi käivitusega, 4-taktiline, ühe silindriga. Uuenduslik tehnoloogia, mis tagab vastupidavuse, madala õlikulu ja pikaajalise vastupidavuse.
  • RAAM: Korrosioonikindlast terasest raam on varustatud mugava düüside ning pesupüstolihoidjaga. Integreeritud pesuainepaak (2,1l). Vibratsioonivastased jalad aitavad kaasa vibratsiooni ja müra vähendamisele.
  • Kontrollitav veefilter
  • Termokaitse
  • Automaatne möödavooluklapp
  • Õli lihtsaks vahetuseks ligipääsetav tühjendusava
  • Ruumi säästev lahendus ladustamiseks

  Surve

  220 bar

  Tootlikkus

  660 l/h

  Võimsus

  44 kW

  Kaal

  31,7 kg

  Kaubamärk

  Annovi Reverberi S.p.A.

  LHV Järelmaks

  %

  Vaata lisaks

  Survepesur Press-C PD2021P T

  IDAF40983 / Laos: 1
  2059.00 

  Survepesur AR 1003 RLW

  24389 / Laos: 2
  1125.00 

  Survepesur AR 1001

  24384 / Toode on tellimisel, täpsustage saabumisaeg
  695.00