AIGNEP SPA õhu ettevalmistamise tooted on vajalikud, et vältida suruõhutööriistade ja suruõhusüsteemi komponentide kulumist ja korrosiooni. Filtrid “F”, regulaatorid “R” ja lubrikaatorid ehk õlitajad “L” on saadaval 4 suuruses vastavalt õhuvoolule ja erinevatele kombinatsioonidele. Suurus 0 “Mini” ( 1/8“-1/4“ ) on valmistatud vastupidavast ja kergest tehnopolümeerist. Suurused 1-2-3 ( 1/8“-1“ ) on valmistatud vastupidavast metallkerest ja tehnopolümeerist paagist.
Kasutusvaldkonnad:
- Kompressorid
- Suruõhutrassid
- Pneumaatilised automaatikakomponendid
Filter-regulaator-õlitaja grupp FR+L2
Rõhu reguleerimiseks tõstke nupp, määrake soovitud rõhk ja vajutage nupp alla. Manomeeter peab olema eelnevalt paigaldatud. Manomeetri ühenduskeere: G 1/8″ NB! Manomeeter ei kuulu komplekti!
Poolautomaatne/manuaalne kondensaadi tühjendamine kui mahutis pole survet toimub automaatselt. Kondensaadi tühjendamiseks kui mahuti on surve all tuleb vajutada nuppu, lukustamiseks keerake nuppu vastupäeva.
Õlitajale õli lisamiseks keerake lahti pealmine kruvi või eemaldage õlitaja mahuti eelnevalt veendudes, et süsteemis pole rõhku. Õli koguse reguleerimiseks kasutage kruvikeerajat arvestades 1 tilk õli iga 300/600 l/min kohta.