Lisatud ostukorvi

Suruõhu jahutuskuivatid

  logo

  Pakume teile jahutuskuivateid Itaalia tootjalt FRIULAIR S.r.l. mis alustas tööd aastast 1989 ja 10 aastaga sai neist juhtiv rahvusvaheline ettevõte kuivatite, filtrite järeljahututite ja suruõhu töötlemise tarvikute tootmises. Kvaliteet, mitmekülgsus, austus keskkonna vastu ja usaldusväärsus on omadused mida omavad kõik meie tooted. Pikaajaline kogemus ja range järelkontroll kasutades kõige kaasaegsemaid seadmeid on selle tootja eritunnusteks. Professionaalsusega ja pühendumusega FRIULAIR projekteerib, arendab ja müüb suures valikus tooteid suruõhu töötlemiseks ja lisaks pakub ka tööstuslikke vesijahutusseadmeid.

  AMD seeria jahutuskuivatid (Standard seeria)

  “Neljalehelise ristikheina” seeria

  AMD kuivateid (Alumiiniumis Mooduliga Kuivati) esindab  neljaleheline ristikhein, mis sümboliseerib õnne, rikkust ja evolutsiooni. Selle seeria kuivati planeerimine ja projekteerimine ei viidud läbi tavapärast meetodit kasutades vaid esialgu pandi kirja vajalikud nõuded ja seejärel neid lahendati. “Neljaleheline ristikhein”, mis moodustavad AMD kuivatid on kombinatsioon rakendades tehnilisi lahendusi originaalseid disainilahendusi toetab ulatuslik laboratoorsed uuringud ja eesmärgi saavutamiseks uuenduslikke arengu.”Neljaleheline ristikhein” mis moodustab AMD kuivatid on  kombitantsioon mis rakendab tehnilisi lahendusi säilitades originaalset disaini mida omakorda toetab ulatuslikud laboratoorsed uuringud ja  eesmärkide saavutamine innovatiivse arendusega.

  JÕUDLUS

  AMD jahutuskuivatid töötavad veatult isegi juhul kui nii sisetemperatuur kui ka ümbritseva keskkonna temperatuur on väga kõrge. Väga tõhus ja ülikompaktne soojusvaheti on võimeline töötama tõhusalt ümbritseva keskkonna temperatuuril kuni 45 ° C ja sisetemperatuuril kuni 55 ° C, mis tagab minimaalset rõhu langust. AMD jahutuskuivatid on tehtud sellise suurusega, et sobituda standardse kompressori tootlikkusega. Näiteks 15kW kompressor tootlikkusega 2400 l/min 7 bar’i juures sobib jahutuskuivatiga AMD25 tootlikkusega 2500 l/min. Seetõttu puudub vajadus suurema mudeli järgi: kompressori / jahutuskuivati kombinatsioon on testitud tehnilistel andmetel kuvatud piirides ja sertifitseeritud FRIULAIR’i poolt. Täpsema tooteinfo AMD seeria kohta inglise keeles leiate siit. Küsige meie käest pakkumist teile sobivale jahutuskuivatile. Pakkumise tarvis oleks vaja teada lähteandmeid: olemasoleva kompressori tootlikkus, töösurve, töökeskkonna puhtus ja temperatuur.

  ACT seeria jahutuskuivatid (Premium seeria)

  Energiasäästlikud alumiiniumi tehnoloogiad

  Friulair suurendab oma tootevalikud jahutuskuivatites arendades ACT seeria (Alumiinium Jahutus Tehnoloogia), mis on fookuseeritud energiasäästlikusele. Põhilised omadused on:

  • Väiksemad survelangused ka suurematel koormustel
  • Väiksem voolutarve tänu ALU-DRY soojusvahetile, kõrge efektiivsusega kompressorid, innovatiivsele kuuma gaasi möödapääsu klapile ja nullkaoga äravoolu kondensaadi süsteemile (alates ACT 180 mudelist standard varustuses)
  • Konstantne kastepunkt erinevatel koormustel
  • Funktsionaalsus isegi maksimaalsetes töötamise tingimustes (õhu sisendi temp. +70°C ja keskkonna temp +50°C)

  KERGE HOOLDAMINE

  ACT seeria kuivatid on disainitud ja ehitatud nii et see hõlbustaks igat kontrolli ja hooldustööd mis võivad osutuda vajalikuks. Katted on lihsasti eemaldatavad ja pakuvad kohest ligipääsu kõikidele süsteemi osadele. Selge komponentide paigutus, lihtne kompositsioon külmaine vooluringist ja elektrisüsteemi juhtmete numeratsioon lihtsustab hooldaja tööd tehes standardset süsteemi kontrolli. ACT seeria komponendid, külmainest kuni konstruktsiooni materjalideni, on valitud maksimaalse ausutusega keskkonna vastu ja nende võimalust taaskasutamiseks. Täpsema tooteinfo ACT seeria kohta inglise keeles leiate siit.

  Friulair’i tootevalikus leidub ka jahutuskuivateid mis on mõeldud kõrgsurvele, kõrgele töötemperatuurile ja eriotstarbelised suruõhu jahutajad mis viivad õhu temperatuuri madalale kuni kastepunktini, neid kasutatakse näiteks injektsioonvormimise tööstustes või toiduainete külmpressi protsessides jne.

  insieme-act insieme-amd

  Küsi pakkumist või lisainfot

  Suruõhu jahutuskuivatid

  Tänan. Teie sõnum on kätte saadud.

  Süsteemis tekkis tõrge. Palun proovi uuesti.