Lisatud ostukorvi

Adsorptsioon kuivatid

  logo

  Pakume teile adsorptsioon kuivateid Itaalia tootjalt FRIULAIR S.r.l. mis alustas tööd aastast 1989 ja 10 aastaga sai neist juhtiv rahvusvaheline ettevõte kuivatite, filtrite järeljahututite ja suruõhu töötlemise tarvikute tootmises. Kvaliteet, mitmekülgsus, austus keskkonna vastu ja usaldusväärsus on omadused mida omavad kõik meie tooted. Pikaajaline kogemus ja range järelkontroll kasutades kõige kaasaegsemaid seadmeid on selle tootja eritunnusteks. Professionaalsusega ja pühendumusega FRIULAIR projekteerib, arendab ja müüb suures valikus tooteid suruõhu töötlemiseks ja lisaks pakub ka tööstuslikke vesijahutusseadmeid.

  HDT seeria külmgeneratsiooniga adsorptsioon kuivatid

  Osades tööstustes (elektroonika, farmaatsia, toidu ettevalmistus, pneumaatilised konveierid jne.) või kui on tegemist õue paigadatud suruõhutrassidega, siis jauhutuskuivatiga saavutatav kastepunkt +3°C ei ole enam piisav. Nende kasutusvaldkondade jaoks on nõutud külmgeneratsiooniga adsorptsioon kuivati mille kastepunkt on oluliselt madalamal. HDT seeria kuivatid koosnevad kahest paralleelsest mahutist mis on täidetud adsorbeer ainega. Sellel ajal kui suruõhku kuivatakse ühes mahutis, siis samal ajal teises mahutis mis on niiskusega küllastatud regenereerib (kuivatab) oma ainet. Kuivatamiseks kasutatakse väikest kogust kuivatatud suruõhku.

  Detailid

  Silindrilised klapid on lihtsad ja töökindlad mis nõuavad vähest hooldust. Iga mahuti on varustatud ülerõhuklapiga. Töötsükkel igal mahutil on lihtsasti tuvastatav lihtsasti loetava manomeetri järgi. Kuivatid on varustatud sisendil 0,01 mikroni õli eemaldusfiltriga koos automaatse eraldajaga (meie soovitame ka enne kuivatit kaustada eelfiltreid 5 mikronit ja 1 mikronit mis väldib filtri kiiret ummistumist) ja väljundil on 1 mikronit filter mis eemaldab võimaliku adsorbeer aine tolmu. Paakide allosas asuvad pesad on lihtsaks ja mugavaks adsorbeer aine eemaldamiseks. Samuti on ülaosas asuvad pesad et saaks lihtsalt ja mugavalt täita paake uue adsorbeer ainega. Klappide avavused garanteerivad pideva ja ühtlase õhuvoolu regenereerimise tsüklil. Süsinik terasest paagid on valmistatud kooskõlas tänapäevaste Euroopa direktiividega ja on pulbervärvitud. Eritellimusena on ka saadaval ASME Section VIII Div. 1 direktiiviga. Iga mahuti maht on disainitud et see annaks optimaalse õhukiiruse läbi adsorbeer aine sealjuures säilitades madala rõhulanguse (rõhulangus maks 0,21 bar maks.) Täpne adsorbeeraine paigalduse tihedus, väldib aine liikumist ja omakorda selle tolmnemist. Suruõhu liikumine mahutites on alt üles läbi adsorbeer aine mis kaitseb ainet selle saastumise eest. Rasked osakesed ja vee piisad jäävad mahuti alumisse osasse ja lastakse välja läbi regenereerimise protsessi. Täpsema inglise keelse tooteinfo HDT seeria adsorptsioon kuivatitest leiate siit.

   

  insieme-hdt_0

  hdt1

  Küsi pakkumist või lisainfot

  Adsorptsioon kuivatid

  Tänan. Teie sõnum on kätte saadud.

  Süsteemis tekkis tõrge. Palun proovi uuesti.