Lisatud ostukorvi
13. märts

Kõrgtasemel õhukuivatid Trotec TTK S

Autor Aircom, Aircom

Kas Teie keldris on niiskus ja Te ei tea, kus oma vara hoiustada?  Kas vajate kuiva õhku laoruumides, laborites, töökojas kuna hoiustate toiduaineid või toodate ravimeid? Või on Teil vaja kuivatada ruume ehitusobjektil, et võimalikult kiiresti sisse kolida?

Lahenduse leiab TTK S seeria õhukuivatitest. Isegi kõige raskemates tingimustes pakuvad uued seadmed optimaalset jõudlust ning tänu kõrgkvaliteetsetele komponentidele garanteerivad maksimaalse efektiivsuse kuivatamisel iga temperatuuriga, isegi alla 15 ° C

Funktsionaalne disain

TTK S seerial on uusi funktsionaalseid lisasid. Võrdsete mõõtudega mudelitel on praktiline virnastussoon stabiilseks, ruumi säästvaks hoiustamiseks ja transportimiseks. Spetsiaalne kaitseümbris kaitseb elektroonikaseadmeid tolmu ja niiskuse eest, mis võivad seadmesse pääseda ning seeläbi kahjustada selle funktsionaalsust.

Erilist tähelepanu on osutatud ka pisematele detailidele. Juhtpaneeli kaitseks on paigaldatud piirded, mis tagavad pika ja raskusteta töötamise isegi ehitusobjektidel. Lisaks on juhtpaneelil ka töötunni lugeja. Lisavarustusena on saadaval ka kilovatt-tunni lugeja.

TTK S seeria kuivatusseadmete kuivatusvõimsus on 32 kuni 150 liitrit päevas;sõltub kasutatavast seadmest ning teie nõudmistest ja vajadustest. Rattad teevad seadme transportimise lihtsamaks.Soojusvahetussüsteem tagab maksimaalse kuivatusefektiivsuse. Lisaks on kõigil TTK S-tüüpi kuivatitel kvaliteetne kuuma gaasi automaatne sulatus ega vaja sulatamiseks pause. Tänu sellele  saavutatakse palju tõhusam kuivatusvõime isegi pideva töö käigus. Lisavarustusena on saadaval võimas kondensaadipump, mis võimaldab pumbata kondensaati kuni 50m kaugusele ja maksimaalne pumpamiskõrgus 4m . Tänu rootori tüüpi kompressorile on kuivatid kaasaskantavad ja neid saab hõlpsasti ladustada.

TTK 125 S
TTK 175 S
TTK 355 S
TTK 655 S
Kondensaadi pump TTK 125, 175, 355 ja 655S